CoinKardes.com’a Hoşgeldiniz!

Ziyaretçi olarak çoğu site içeriğinden faydalanabileceğiniz gibi CoinKardes.com'a üye olarak forum ve coin-chat kanalına katılabilir, referans linklerinizi profil bilgilerinizden yayınlayabilir, yorum ve değerlendirme yazılarınızı üyelerimiz ile paylaşabilirsiniz.

 

Airdrop ve Faucet Sitelerine ait tanıtım logoları içerisinde üyelerimizin profil bilgilerine girdikleri referans linkleri çevrilmekte olup Coin Takas Borsaları üyeliğinden elde edilen referans kazançlarının tamamı piyango çekilişleri ile referans üyelerimize dağıtılmaktadır! 

 

CoinKardes.com olarak üyelerimizden hiçbir menfaatimiz olmadığı gibi site yayın masraflarını cebimizden karşılamaktayız. CoinKardes.com olarak hedefimiz referans kazanç sistemlerini bloke etmeden ve hatta üyelerimizin lehine işleterek, coin kazanma kaygısından uzak, tarafsız bir bilgi paylaşım platformu kurmaktır. CoinKardes.com olarak amacımız coin kazanmak değil, üye kazanmaktır. Kendilerini yabancı coin borsalarının tanıtım / destek ofisi olarak tanıtan internet sitelerinden, internet bankacılığı işlemi dahi yapamayan twitter fenomenlerinden, facebook, twitter ve benzeri platformlar üzerinden şifre ve adres bilgilerinizi isteyerek kısa süre içerisinde yüksek kazanç vaadi veren dolandırıcılardan uzak durunuz. 

 

CoinKardes.com olarak üyelerimizden beklentimiz tamamı yabancı girişimcilere ait olan Airdrop, Faucet ve diğer tüm Coin Sitelerine, CoinKardes.com'un ve üyelerinin referans linkleri üzerinden üye olarak yabancı girişimciler yerine üyelerimize ve üyelerimizin yararına oluşturduğumuz organizasyonlara destek olmalarıdır. Ancak bu şekilde üyelerimizin sürdürülebilir bir referans ağına dahil olduğu, birbiri ile iletişim halinde ve güçlü bir kullanıcı ağı oluşturabileceğimizi hatırlatır tüm üyelerimize, 

 

Bol kazançlar dileriz.

 

CoinKardes.com