Faucet Siteleri

Faucet siteleri, sitelerine aldıkları reklamlar ve reklam gelirleri ile yaptıkları madencilik yatırımları karşılığında site kullanıcılarına ziyaret başına cüzi miktarlarda dijital para dağıtan internet siteleridir. 2010 senesinde açılan ilk faucet sitesi kullanıcılarına ziyaret başına o gün için 1 cent civarında olan 5 Bitcoin dağıtmıştır.

 

Faucet sitelerini dijital para yatırımı yapmak veya gelir elde etmek amacıyla kullanmak fizibıl değildir ve hiç bir zaman fizibıl olmamıştır. Ancak Faucet siteleri vasıtasıyla dijital paralarla tanışan, dijital para transfer etme, alıp-satma ve saklama gibi temel konularda işlem pratiğini geliştirerek dijital para yatırımcısı olan binlerce kullanıcı bulunmaktadır.

 

Faucet sitelerine üye olduktan sonra Faucet menüsü altında yer alan Coin Toplayıcı ile reklamlarına takılmadan pratik bir şekilde dijital paralarınızı toplayabilirsiniz. İnternet tarayıcı geçmişini temizlemediğiniz sürece Coin Toplayıcı üyelik bilgilerinizi hatırlayacaktır. 

I. FREEBİTCO.IN Grubu

 

Herhangi bir mini cüzdan grubuna dahil olmadığı halde açık ara en çok kullanılan ve en fazla üyesi olan Faucet sitesi. Coin Toplayıcı ile uyumlu değil ancak üst menü üzerinden siteye  kolayca ulaşabilirsiniz. Asgari para çekme limitinin yüksek  tutulması sebebiyle dijital paralarda işlem pratiği edinmek isteyen üyelerimiz için kullanışlı değil. Ancak siteyi yoğun bir şekilde kullanırsanız ve de şanslıysanız bonus ödüllerle, jackpotlu slot makineleriyle veya haftalık 2 bitcoini bulan piyango çekilişleriyle hiç bir faucet sitesinden elde edemeyeceğiniz büyüklükte dijital paralar kazanabilirsiniz. Üyelerimizin lottery kazanma şansını arttırmak amacıyla lottery grubu oluşturduk. Lottery grubumuza dair detay ve çekilişleri forum üzerinden takip edebilirsiniz. Bol şanslar!

 

 

Freebitcoin'in dogecoin versiyonu. Şu an için sadece slot makinaları ile kullanıcılarına hizmet vermekte. Dijital para çekme limiti Freebitco.in'e göre görece daha düşük. Coin Toplayıcı ile uyumlu olması sebebiyle listeye ekledik.

II. COİNPOT GRUBU

Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC), Dash (DASH), Dogecoin (DOGE) ve Coinpot Token dağıtan, dağıtılan coinlerin otomatik olarak CoinPot.co mini cüzdan hesabına aktarıldığı, Coin Toplayıcı ile uyumlu pratik ve işlevsel Faucet HavuzuCoinPot hesabınızı açtıktan sonra üyeliğinize ait bilgilerle doğrudan faucet sitelerine giriş yaparak coin toplamaya başlayabilirsiniz. Topladığınız coinleri asgari para çekme limitinin düşük olması sebebiyle Dogecoin (DOGE) veya Litecoin (LTC)'e çevirip bu coinlere ait kağıt ve yazılım cüzdanlarına çekerek işlem pratiğinizi geliştirmenizi tavsiye ediyoruz.

 

Topladığınız dijital paraları coinkardes.com referans linki üzerinden açacağınız Binance Borsa hesabınıza aktararak referans üyeler arasında düzenleyeceğimiz lottery grubuna dahil olabilirsiniz.  Kolay gelsin.

Güvenli
3
Kazançlı
3
Kullanımı Kolay
3
Üye Faucet Sayısı
3
  Yükleniyor, lütfen bekleyin yasr-loader