Faucet Siteleri

I. COİNPOT GRUBU

Moon, BonusBitcoin ve Bitfun faucet sitelerinin dahil olduğu,  Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC), Dash (DASH) ve Dogecoin (DOGE) kazandıran, kazanılan coinlerin otomatik olarak CoinPot.co cüzdan hesabına aktarıldığı, Coin Toplayıcı ile uyumlu pratik ve işlevsel Faucet Havuzu.  

 

Not: CoinPot Faucet Havuzuna dahil faucet sitelerine CoinPot üye mail adresiniz ile doğrudan giriş yapabilirsiniz. Tarayıcı geçmişini temizlemediğiniz sürece Coin Toplayıcı üyelik bilgilerinizi hatırlayacaktır. Faucet sitelerine ait Logolarda üyelerin profil bilgilerine girdikleri referans linkleri çevrilmekte olup üye olduktan sonra referans linkinizi profil bilginize girmeyi unutmayın! 

Güvenli
1
Kazançlı
1
Kullanımı Kolay
1
Üye Faucet Sayısı
1
  Yükleniyor, lütfen bekleyin yasr-loader

II. XAPO GRUBU

Admoneytrix, Instant-btc ve Fieldbitcoins'in Coin toplayıcı ile uyumlu olduğu, piyasa ortalamasının çok üzerinde coin dağıtan Btc4free sitelerine sahip Faucet Havuzu.  Üye yorum ve değerlendirmeleri doğrultusunda faucet listesi genişletilecektir. 

Güvenli
1
Kazançlı
1
Kullanımı Kolay
1
Üye Faucet Sayısı
1
  Yükleniyor, lütfen bekleyin yasr-loader

III. FAUCETHUB GRUBU

Mini cüzdan işlevinin yanında; toplanılan coinler ile slot makinesi ve piyango çekilişleri gibi etkinliklere katılarak, coinlerinizi katlama imkanı sunan, onlarca üye faucet sitesine sahip geniş tabanlı Faucet Havuzu.  Coin toplayabilmeniz için ilgili coinlere ait cüzdan hesabı oluşturarak FaucetHub'a bağlamanız gerekmekte. 

Güvenli
1
Kazançlı
1
Kullanımı Kolay
1
Üye Faucet Sayısı
1
  Yükleniyor, lütfen bekleyin yasr-loader

IV. DİĞER FAUCET SİTELERİ

 

FreeBitcoin & FreeDogecoin

Herhangi bir mini cüzdan grubuna dahil olmadığı halde en çok kullanılan ve en fazla üyesi olan Faucet sitesi. 60 dakikalık aralıklarla Bitcoin (BTC) ve Dogecoin (DOGE) dağıtmakta. Coin Toplayıcı ile uyumlu değil.

 

 

Not: Freebitco.in için %50 kazanç paylaşım oranına sahip lottery grubu kurulmuştur. Site hesabında biriken tutarların tamamıyla her hafta piyango bileti alınmaktadır. Site hesabına ikramiye çıkması durumunda ikramiye tutarı üyelerin topladıkları coin oranında üyelerle paylaşılacaktır. Bu sebeple FreeBitcoin profil bilgileri alanına Referans linkleriniz yerine üye olduğunuz Bitcoin Adresini girmeniz gerekmekte. Çekilişleri forum üzerinden takip edebilirsiniz. Hepimize bol şanslar!