Airdrop Listesi

Airdrop, piyasaya yeni çıkartılan coin veya tokenlerin tanıtım amacıyla ücretsiz olarak dağıtılmasıdır. Telegram grubuna katılım, Twitter'dan takip veya Facebook'tan like gibi sosyal medya aktiviteleri karşılığında kullanıcılar proje konusu coin veya tokenler ile ödüllendirilir. Ödüller, projelerin ICO (ön-satış) veya public sale (halka-satış) aşamalarını tamamlamasıyla kullanıcılara dağıtılır. 

 

Airdroplara katılmak risklidir, vaat edilen coin veya tokenler hiç gönderilmeyebilir,  scam projelerin yayılmasına alet edilebilirsiniz, twitter, telegram, facebook ve E-posta adresleriniz reklam ve olta saldırılarının hedefi haline gelebilir.  Bu sebeplerle Airdroplara katılmak isteyen üyelerimize tavsiyemiz, Airdrop üyeliklerinde günlük ve Bankacılık işlemlerinde kullandıkları E-posta adreslerini kullanmamaları, bu işlere özel hesaplar oluşturmalarıdır.

 

Airdrop listesinde üyelerimizin forumda paylaştığı airdroplar yayınlanmakta olup Airdrop linklerinde üyelerin profil bilgilerine girdikleri referans linkleri çevrilmektedir. Test linkine peşi sıra tıklayarak Airdrop linklerinin çalışma prensibini izleyebilirsiniz.

 

Bol Kazançlar...